SaZ s.r.o. - Obecnie

SaZ s.r.o. to tradycyjny czeski producent i ekspert w dziedzinie projektowania, produkcji i naprawy specjalistycznego sprzętu drogowego i kolejowego, pojazdów szynowo – drogowych z nadbudówkami, izolowanych i nieizolowanych nożycowych i teleskopowych podnośników platformowych, maszyn do spawania iskrowego, maszyn do układania torów kolejowych i innego sprzętu do obsługi torów kolejowych i tramwajowych oraz przewodów trakcyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo również przyczepy kolejowe, środki transportowe, wózki kolejowe, nadwozia skrzyniowe, rampy najazdowe itd.

Nasze produkty pomogą Państwu w spawaniu szyn, utrzymaniu i renowacji przewodów trakcyjnych, czyszczeniu torów kolejowych, kontroli roślinności, w pożarnictwie i innych służbach ratowniczych.

Oprócz wyżej wymienionych produktów produkujemy również konstrukcje stalowe i między naszymi służbami badania techniczne i spawanie, obróbka, malowanie i inne prace.

SaZ s.r.o jest jednym z głównych dostawców w Czechach i na Słowacji z rynkiem eksportowym na całym świecie (UE, Australia, Tajlandia, Rosja, Azerbejdżan itd.) Nasi klienci to czołowe międzynarodowe firmy budowlane, zarządy transportów miejskich, straż pożarna i inne służby ratownicze, a także mniejsze firmy zajmujące się obsługą i konserwacją kolejowych i tramwajowych torów.

SaZ s.r.o. bierze udział w specjalistycznych międzynarodowych targach handlowych i wystawach na terenie Unii Europejskiej i poza jej granicami.

Zawsze jesteśmy gotowi zaoferować rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb klienta lub by przenieść jego „...Tiry na Tory...”.

Powrót na początek strony