SaZ s.r.o. - současnost

Firma SaZ s.r.o. je specializovaným výrobcem v oblasti vývoje, výroby a oprav speciální silniční a železniční techniky, dvoucestných vozidel s nástavbami, izolovaných a neizolovaných nůžkových a teleskopických pojízdných plošin, strojů pro odporové sváření kolejnic pokladačů kolejových polí a dalších zařízení určených pro údržbu železničních a tramvajových tratí a trolejových vedení. Součástí našeho výrobního sortimentu jsou železniční vozíky a přepravníky, železniční podvozky, karosériové nástavby, najížděcí rampy, apod.

Naše výrobky vám mohou pomoci při svařování na železnici, údržbě a obnově trolejového vedení, obnově a výstavbě železničních tratí, čištění železničních tratí a údržbě vegetace, stejně jako při hasičských a jiných vyprošťovacích činnostech.

Kromě výše zmíněných výrobků dále vyrábíme ocelové konstrukce a mezi naše služby patří zkušební testování a svařování, obrábění, nátěrové a další práce.

Firma SaZ s.r.o se stala jedním z hlavních dodavatelů v České a Slovenské republice s exportními trhy po celém světě (EU, Austrálie, Thajsko, Rusko, Ázerbájdžán, aj.). Našimi zákazníky jsou důležité mezinárodní stavební firmy, městské dopravní podniky, hasičské a jiné vyprošťovací služby, včetně malých firem, které provádí opravy a údržbu železničních a tramvajových tratí.

Firma SaZ s.r.o. se zúčastňuje specializovaných mezinárodních veletrhů a výstav v rámci Evropské unie a mimo Evropskou unii.

Jsme připraveni vám nabídnout řešení šité na míru pro uspokojení vašich konkrétních požadavků a uvést vaše …Auta na koleje …

Zpět na začátek stránky