Dvoucestné vozidlo RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP

RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP - dvoucestná vozidla, izolovaná pracovní plošina

Renault Midlum Tramliner Trio - TP je dvoucestné vozidlo vybavené izolovanou pracovní plošinou (pro práci pod napětím) a úložnými prostory. Je určeno pro jízdu a práce na silnici a dále pro jízdu a práce na tramvajové trati, a to např. provádění údržbových prací, přeprava drobného materiálu, oprava trolejového vedení a to vše při zapnutém trolejovém vedení a při splnění všech požadavků na bezpečnost. Vozidlo je určeno pro jízdu po koleji o rozchodu 1435, 1000 a 950 mm.

Pracovní koš teleskopické plošiny je zalomeného tvaru a díky tomuto řešení se obsluha dostane z jednoho místa i tzv. za stožár. V pracovním koši jsou vyvedeny zásuvky na pracovní nářadí 230V. Součástí koše je i zvedací zařízení, které pomocí hydrauliky zvedá a stranově navádí trolejové vedení. Teleskopická plošina je kompletně ovládaná pomocí radiového dálkového ovládání a to včetně ovládání mikropojezdu vozidla.

Při jízdě po koleji je přenos výkonu zajištěn hydrostaticky pomocí čerpadla a hydromotorů. Pohyby mechanismů jsou hydraulické a ovládané elektricky z kabiny řidiče a z bočních ovládacích panelů umístěných na vozidle. Pro bezpečnou jízdu je vozidlo vybaveno kamerovým systémem CCTV a barevným LCD displejem. Samozřejmostí je také osvětlení adaptérů a pracovní plošiny pro práci v noci.

RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP - dvoucestná vozidla, izolovaná pracovní plošina RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP - dvoucestná vozidla, izolovaná pracovní plošina RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP - dvoucestná vozidla, izolovaná pracovní plošina RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP - dvoucestná vozidla, izolovaná pracovní plošina

Zpět na začátek stránky