MANIPULAČNÍ TECHNIKA

PODVALNÍK P 32

Podvalník P 32 je třínápravový automobilový přívěs s točnicovým řízením přední nápravy. K umožnění nakládání jsou vzadu na rámu dva sklopné najížděcí klíny. Na přední části je vodící kladka k usnadnění vytažení poškozeného stoje.

Přední nápravu tvoří dva samostatné podvozky, každý o 4 kolech. Zadní nápravu tvoří opět dva samostatné dvounápravové podvozky, každý o 8 kolech. Podvozky jsou upraveny výkyvně v obou směrech na sebe kolmých tak, že dobře sledují nerovnost a příčný profil vozovky.

Používá se ho v závěsu za vhodným tažným vozidlem k rychlé přepravě strojů a jiných břemen.

PODVALNÍK P 50

Těžký podvalník P 50 je v podstatě pětinápravový automobilový přívěs s točnicovým řízením předních náprav. K usnadnění nakládání jsou vzadu na rámu dva sklopné najížděcí klíny.
Používá se ho v přívěsu za vhodným tažným vozidlem k rychlé přepravě strojů a jiných břemen.

SAMOVZTYČITELNÝ KOZOVÝ JEŘÁB SKJ 5

Samovztyčitelný kozový jeřáb SKJ 5 je pojízdný portálový jeřáb, vybavený elektrickým kladkostrojem.
SKJ 5 je montážní jeřáb mostních konstrukcí a je určen pro všechny překládkové práce - pro překládku nosníků IP a kolejových polí, apod.

SAMOVZTYČITELNÝ KOZOVÝ JEŘÁB SKJ 10

Samovztyčitelný kozový jeřáb SKJ 10 je určen na překládací a montážní práce. Jeřáb je možné vztyčit buď bez montážních mechanizmů pomocí kladkostroje nebo pomocí automobilního jeřábu. Jeřáb má elektromotorický pojezd.

Zpět na začátek stránky